Tornado Pat raast door het darthonk

door 25 mei 20142013-2014

Nadat er eerst op 21 Mei al wedstrijden waren gespeeld, kwamen de darters op 23 Mei wederom in actie. De bedoeling was om vriendschappelijk te gooien en Juul aan zelfvertrouwen te laten winnen. Maar de avond verliep compleet anders.

Op de aanwezigheid van Pat Henkie was niet gerekend. Toen hij onverwacht kwam binnenlopen moest het schema razendsnel worden omgegooid. Pat Henkie moest nog 5 wedstrijden gooien en hiervan werden er deze avond 4 afgewerkt. En hoe!

3 tegenstanders, waarvan een 2x, werden opzij gezet. FATW werd de 1ste keer met 3-1 verslagen. Hierna was The Friek aan de beurt. Dit werd een all-the-way  en Patje wist ook deze winnend af te sluiten. Ondertussen werd op baan 2 ook een menig pijltje gegooid. Juul had achtereenvolgens met 3-0 en 3-1 van resp. DC en FATW gewonnen.

Na even te hebben gerust ging Pat vrolijk verder. Nu was Roedi Fitten aan de beurt. Pat wist nog steeds zijn hoge niveau vast te houden en Roedi Fitten werd met 3-1 opzij gezet. Als laatste was FATW wederom aan de beurt. Na de 1e met 3-1 te hebben verloren wist iedereen dat FATW op revanche uit was. Na een spannende partij werd ook deze gewonnen door Pat Henkie, namelijk met 3-2. Hiernaast wist Pat deze avond ook de BB- en Remia-Cup winnend af te sluiten. Opvallend was dat DC in deze klassementen deze avond helemaal niet voor kwam. Op de andere baan wist Juul ook de partijen tegen The Friek en Roedi Fitten winnend af te sluiten.

Al met al weer een gezellige avond,  waarbij Pat de grote overwinnaar was met 12 uit 4. We zijn er bijna, nog 3 te gaan!

De 9e periode werd ook afgesloten. Dit werd een duo-overwinning voor Blues Brother en The Friek die beiden 16 punten wisten te halen in 6 wedstrijden. De complete uitslag vind je onder de uitslagen van de gespeelde partijen.

Uitslagen gespeelde wedstrijden:

Pat Henkie – The Friek3-2
Pat Henkie – Roedi Fitten3-1
Franky all the Way – Pat Henkie1-3
Franky all the Way – Pat Henkie2-3

Eindstand periode 9:

 NAAMP1P2P3P4P5P6TOT
1BLUES BROTHER33323216
1THE FRIEK33133316
3SUPERGROOVER33131314
4PAT HENKIE21232313
5FRANKY ALL THE WAY12303312
6ROEDI FITTEN2331009
7DADDY COOL3021208

Laatste nieuws

De stoppen zijn gesprongen
De stoppen zijn gesprongen

Ja u leest het goed. Nog voordat er één partij gegooid was, sprongen de stoppen al in ons darthonk. Pat had een elektrische beenwarmer meegebracht, maar daar was de stroomvoorziening in de Veldstraat niet op berekend. Gelukkig bood Blues Brother de helpende hand en...

Bladblazers en bijna alles all the way
Bladblazers en bijna alles all the way

Afgelopen vrijdag was de complete organisatie geveld door ziekte, waarschijnlijk opgelopen tijdens een familiair partijtje voetbal op Sportpark Akkermolen. Diverse leden van de familie Van Hassel in twee verschillende tenues, wind, regen en diverse vriendschappelijke...

Mighty Marco geeft visitekaartje af
Mighty Marco geeft visitekaartje af

Begin november was het dan zover, het debuut van Mighty Marco aan de NouNauwTutter oche (lees okkie). En dat hebben we geweten! Twee partijen, twee overwinningen en niet tegen de minsten. Allereerst werd Henkie met 3-0 aan de zegekar gebonden, later op de avond moest...

De Leste voor seizoen 22-23 en meteen de drukste
De Leste voor seizoen 22-23 en meteen de drukste

Alle 5 darters waren aanwezig, dit omdat Supergroover toch de juiste prio's had gesteld. Even geen repetitie maar lekker (ontspannen) darten. Zoals gewoonlijk werd er afgetrapt met een heerlijk bakje koffie, inclusief drap. De oplossing kan zijn om de nieuwe kan te...