Tornado Pat raast door het darthonk

door 25 mei 20142013-2014

Nadat er eerst op 21 Mei al wedstrijden waren gespeeld, kwamen de darters op 23 Mei wederom in actie. De bedoeling was om vriendschappelijk te gooien en Juul aan zelfvertrouwen te laten winnen. Maar de avond verliep compleet anders.

Op de aanwezigheid van Pat Henkie was niet gerekend. Toen hij onverwacht kwam binnenlopen moest het schema razendsnel worden omgegooid. Pat Henkie moest nog 5 wedstrijden gooien en hiervan werden er deze avond 4 afgewerkt. En hoe!

3 tegenstanders, waarvan een 2x, werden opzij gezet. FATW werd de 1ste keer met 3-1 verslagen. Hierna was The Friek aan de beurt. Dit werd een all-the-way  en Patje wist ook deze winnend af te sluiten. Ondertussen werd op baan 2 ook een menig pijltje gegooid. Juul had achtereenvolgens met 3-0 en 3-1 van resp. DC en FATW gewonnen.

Na even te hebben gerust ging Pat vrolijk verder. Nu was Roedi Fitten aan de beurt. Pat wist nog steeds zijn hoge niveau vast te houden en Roedi Fitten werd met 3-1 opzij gezet. Als laatste was FATW wederom aan de beurt. Na de 1e met 3-1 te hebben verloren wist iedereen dat FATW op revanche uit was. Na een spannende partij werd ook deze gewonnen door Pat Henkie, namelijk met 3-2. Hiernaast wist Pat deze avond ook de BB- en Remia-Cup winnend af te sluiten. Opvallend was dat DC in deze klassementen deze avond helemaal niet voor kwam. Op de andere baan wist Juul ook de partijen tegen The Friek en Roedi Fitten winnend af te sluiten.

Al met al weer een gezellige avond,  waarbij Pat de grote overwinnaar was met 12 uit 4. We zijn er bijna, nog 3 te gaan!

De 9e periode werd ook afgesloten. Dit werd een duo-overwinning voor Blues Brother en The Friek die beiden 16 punten wisten te halen in 6 wedstrijden. De complete uitslag vind je onder de uitslagen van de gespeelde partijen.

Uitslagen gespeelde wedstrijden:

Pat Henkie – The Friek3-2
Pat Henkie – Roedi Fitten3-1
Franky all the Way – Pat Henkie1-3
Franky all the Way – Pat Henkie2-3

Eindstand periode 9:

 NAAMP1P2P3P4P5P6TOT
1BLUES BROTHER33323216
1THE FRIEK33133316
3SUPERGROOVER33131314
4PAT HENKIE21232313
5FRANKY ALL THE WAY12303312
6ROEDI FITTEN2331009
7DADDY COOL3021208

Laatste nieuws

Chat GTP, is dit nu 41 of 38 en 1 BB?
Chat GTP, is dit nu 41 of 38 en 1 BB?

Ook Chat GTP had geen antwoord op de deze vraag. Toch werd er geconstateerd dat de pijl het bord raakte, dus werd door de organisatie besloten om 41 punten te tellen. Het bleef dus nog lang onrustig. Maar niet heus. Deze avond 4 die-hards (deze week weer eens alle...

Bijna vergeten uitslagen en de return of BB
Bijna vergeten uitslagen en de return of BB

Uw razende reporter had het zo druk, dat hij geen tijd had om vrijdag 24 mei j.l. aanwezig te zijn tijdens de dartavond. Daarnaast was uw razende reporter ook vergeten om de uitslagen van deze avond te verwerken en te vermelden op deze razend actuele website. Met...

Smarties en dweilpauzes
Smarties en dweilpauzes

Als er iets is waar Smarties niet goed tegen kunnen, dan is het vocht. Want je ze smelten in de mond, maar ja die is vochtig. Stel, je hebt een darthonk waarvan het dak wat mankementen vertoond en je dus regelmatig dweilpauzes in moete lassen, zodat de baan weer droog...

Terug aan de oche
Terug aan de oche

Vrijdag 5 april jl. troffen we een oude bekende aan in ons darthonk. Franky all the Way was all the way uit Zevenbergen overgekomen om de pijlen te kruisen met een drietal andere NNT-ers. Bedankt weer Franky voor de wijze lessen, waarschijnlijk gaan we er niks mee...

De cliffhanger
De cliffhanger

De avond begon eigenlijk 's middags. Pat Henkie stuurde vanuit de organisatie een noodkreet uit: "zijn er nog stiften?". Gelukkig reageerde Mighty Marco attent, dat hij wel stiften mee zou brengen. Daar zat helaas ook een permanent marker bij en omdat de...