Patje zoekt houtwurm, BB boekenwurm

door 11 maart 20142013-2014

De wedstrijden waren op 7 maart een half uurtje vervroegd, dit omdat er nog een uitje op het programma stond deze avond. 50% was al aanwezig om 7 uur dus het spektakel kon beginnen.
Even een kwisvraag er tussendoor;  hoeveel personen waren aanwezig om 7 uur?  Antwoorden schriftelijk indienen bij de organisatie.

FATW-BB was de eerste partij. FATW had geen last van dit vroege aanvangsuur, misschien kwam de “klap” later nog deze avond? BB had wat meer moeite met het van slag raken van zijn bioritme. FATW won deze partij met 3-1. Opvallend was de bijna struikelpartij van BB, wie weet waar de bijna-formulieren liggen? Ondertussen weten we nu wel allemaal waar de AED hangt, ja toch???  Ook viel er spontaan een pijl uit de handen van BB.  Wat een halfuurtje allemaal kan doen met een een darter.

Hierna de partij Fitten-Supergroover.  Na een spannende wedstrijd wist Supergroover deze partij te winnen met 3-2. Volgens de Fitten werd hij teveel afgeleid door frikandellen, gaat Fitten nu al flesjes Jupiler voor frikandellen aanzien??  In de wandelgangen wordt het al ’ het frikandellen incident” genoemd, vergelijkbaar met het zwembad incident uit 1974.

De  topper tussen SG – FATW stond deze avond op het programma. Het bleek dat het halfuurtje eerder nu wel invloed had op FATW. Wist hij in de eerste partij nog blindelings de scores te vinden op het bord nu bleek dat beduidend lastiger. Supergroover won deze partij met 3-0. Ook wist Supergroover de partij tegen Pat Henkie winnend af te sluiten namelijk met 3-1.

Vier partijen gespeeld en het was nog geen 9 uur. De nnwters hadden de “sjas” er goed inzitten. Partij 5 ging tussen Pat Henkie en Daddy Cool.  Waar vorige week de dubbel 1 nog het struikelklok was in de partij BB- DC, bleek dit vandaag de dubbel 2 te zijn. PH had een grote voorsprong opgebouwd en was bij de dubbel 2 aangeland. Dit bleek een onneembare horde, nadat Pat 15 keer Holzenbein (in het hout) had gegooid pakte DC de leg. Uiteindelijk tegen de klok van 10 wist DC met 3-1 te winnen.

Ondertussen bleek dat BB een echte boekenwurm is. Nadat hij vorige week nog de houtwurm van zijn leven had berooft was hij nu volop aan het boekenwurmen. Misschien dat deze boekenwurmen nodig had bij het vissen wat de andere dag op het programma stond.  Helaas voor BB bleek deze visdag ook weer anders te verlopen dan gepland.

Na de laatste partij werd er de troepen verzameld om naar de Friek te gaan.  Hier werden de partijen nog eens onder de loep genomen en waren we weer allemaal Mighties.

Hieronder de uitslagen van de deze avond nog eens op een rijtje. Daar weer onder de eindstand van de 4de speelronde, die een prooi werd voor SuperGroover.

Pat Henkie – SuperGroover1-3
Pat Henkie – Daddy Cool1-3
SuperGroover – Roedi Fitten3-2
Franky all the Way – SuperGroover0-3
Franky all the Way – Blues Brother3-1

Eindstand wedstrijdronde 4

 NAAMP1P2P3P4P5P6TOT
1SUPERGROOVER33332317
2FRANKY all the WAY30333315
3BLUES BROTHER33123113
4THE FRIEK30133212
5ROEDI FITTEN33301111
6DADDY COOL0113027
7PAT HENKIE0210306

Laatste nieuws

De cliffhanger
De cliffhanger

De avond begon eigenlijk 's middags. Pat Henkie stuurde vanuit de organisatie een noodkreet uit: "zijn er nog stiften?". Gelukkig reageerde Mighty Marco attent, dat hij wel stiften mee zou brengen. Daar zat helaas ook een permanent marker bij en omdat de...

De stoppen zijn gesprongen
De stoppen zijn gesprongen

Ja u leest het goed. Nog voordat er één partij gegooid was, sprongen de stoppen al in ons darthonk. Pat had een elektrische beenwarmer meegebracht, maar daar was de stroomvoorziening in de Veldstraat niet op berekend. Gelukkig bood Blues Brother de helpende hand en...

Bladblazers en bijna alles all the way
Bladblazers en bijna alles all the way

Afgelopen vrijdag was de complete organisatie geveld door ziekte, waarschijnlijk opgelopen tijdens een familiair partijtje voetbal op Sportpark Akkermolen. Diverse leden van de familie Van Hassel in twee verschillende tenues, wind, regen en diverse vriendschappelijke...

Mighty Marco geeft visitekaartje af
Mighty Marco geeft visitekaartje af

Begin november was het dan zover, het debuut van Mighty Marco aan de NouNauwTutter oche (lees okkie). En dat hebben we geweten! Twee partijen, twee overwinningen en niet tegen de minsten. Allereerst werd Henkie met 3-0 aan de zegekar gebonden, later op de avond moest...