Mijn portemonnee- jouw portemonnee

door 17 maart 20142013-2014

Bijna was het gelukt om met z’n alle aan de occhi te verschijnen. Helaas moest Fitten afhaken zodat er 6 darters aanwezig waren. Fitten nog van harte beterschap van je mede darters.

In de afgelopen weken gebeurde er veel rond de okkie, op 14 maart bleef het relatief rustig. Maar wat is relatief, dit is een zeer rekbaar begrip wat voor de een klein is is voor de ander groot. Misschien kwam het door de voorjaarsmoeheid? We zullen het nooit weten. Bleek wel dat het voorjaar invloed heeft gehad op het kapsel van Pat Henkie, het zag er erg strak uit. Stiften waren er ook aanwezig zodat er menig partijtje gedart kon worden in de gezellige ambience.

Er werden in totaal 8 partijen gegooid. Tijdens deze partijen bleek dat BB zijn favoriete 19 ook weer aardig wist te vinden op het bord. Vreemd want de 19 stond nog gewoon waar hij altijd al stond. SG had een mindere avond wat bleek uit de Remia Cup. SG trof namelijk 12 keer raak. Mbt de stier wist DC ook nogeens een bulleke te raken na lange tijd. Uitslagen vindt u onderaan dit verslag. The Friek pakte tussen neus en lippen door de 5de periode (zie eindstand hieronder).

Hoogtepunt van deze avond zat in het afrekenmoment van Pat Henkie. Patje stopte er wat eerder mee maar hij wilde wel eerst betalen. Een goed voorbeeld doet altijd volgen! Nadat de rekening was opgemaakt trok Pat zunne jas aan en vertrok. Enige tijd later wilde de Friek ook betalen maar nu kwam het probleem, zunne wallet was weg en die van patje lag er nog. Had Pat de bekende, beruchte omwisseltruck toegepast??? Het antwoord kwam snel want er werd aan de deur geklopt en Pat kwam binnen zonder kloppen.  Alles beruste op een misverstand, door het zwakke licht, boven de biljart had Patje de verkeerde wallet gepakt. Weer een NNT-mysterie opgelost dus.

Let op! Volgende Lente Toernooi onder leiding van De Juul & BB.

Uitslagen gespeelde matches:

Pat Henkie – SuperGroover1-3
Pat Henkie – The Friek1-3
Daddy Cool – SuperGroover0-3
Daddy Cool – Blues Brother1-3
SuperGroover – Blues Brother1-3
SuperGroover – The Friek3-2
Franky all the Way – SuperGroover3-1
Franky all the Way – Daddy Cool3-2

Eindstand periode 5:

NAAMP1P2P3P4P5P6TOT
THE FRIEK33233317
SUPERGROOVER33333116
BLUES BROTHER33223013
FRANKY all the WAY23320313
PAT HENKIE12223313
DADDY COOL2022309
ROEDI FITTEN3020038

Laatste nieuws

Smarties en dweilpauzes
Smarties en dweilpauzes

Als er iets is waar Smarties niet goed tegen kunnen, dan is het vocht. Want je ze smelten in de mond, maar ja die is vochtig. Stel, je hebt een darthonk waarvan het dak wat mankementen vertoond en je dus regelmatig dweilpauzes in moete lassen, zodat de baan weer droog...

Terug aan de oche
Terug aan de oche

Vrijdag 5 april jl. troffen we een oude bekende aan in ons darthonk. Franky all the Way was all the way uit Zevenbergen overgekomen om de pijlen te kruisen met een drietal andere NNT-ers. Bedankt weer Franky voor de wijze lessen, waarschijnlijk gaan we er niks mee...

De cliffhanger
De cliffhanger

De avond begon eigenlijk 's middags. Pat Henkie stuurde vanuit de organisatie een noodkreet uit: "zijn er nog stiften?". Gelukkig reageerde Mighty Marco attent, dat hij wel stiften mee zou brengen. Daar zat helaas ook een permanent marker bij en omdat de...

De stoppen zijn gesprongen
De stoppen zijn gesprongen

Ja u leest het goed. Nog voordat er één partij gegooid was, sprongen de stoppen al in ons darthonk. Pat had een elektrische beenwarmer meegebracht, maar daar was de stroomvoorziening in de Veldstraat niet op berekend. Gelukkig bood Blues Brother de helpende hand en...

Bladblazers en bijna alles all the way
Bladblazers en bijna alles all the way

Afgelopen vrijdag was de complete organisatie geveld door ziekte, waarschijnlijk opgelopen tijdens een familiair partijtje voetbal op Sportpark Akkermolen. Diverse leden van de familie Van Hassel in twee verschillende tenues, wind, regen en diverse vriendschappelijke...