Een soepke, eikes, dartspijlen en geen shoarma

door 19 april 20142013-2014

Op 18 April werd voor aanvang van de wedstrijd eerst gezamenlijk een sportmaaltijd genuttigd. Opkomst was goed te noemen 5 van de 7 darters waren aanwezig. Na deze sportmaaltijd werd de okki betreden. De bedoeling was om er vanavond er een flinke lap op te slaan.

De/The Friek moest in den beginne al meerdere malen aan de bak. The Friek moest nml ook nog gaan zaalvoetballen. Wat een sportman. The Friek tegen The Fitten in morse zou dit TF tegen TF zijn. De sportmaaltijd was bij The Friek goed gevallen nadat hij eerst TF met 3-0, The Fitten was nog sterk begonnen en had de pech dat hij er met 1 pijl erin slaagde om 2 pijlen uit het bord te laten vallen, versloeg werd daarna FATW met dezelfde cijfers geklopt. Noemenswaardig feit was dat FATW the Friek succes wenste door Ron te zeggen ipv Ton. Word nu alweer moeilijk De broederstrijd stond ook weer op het programma. The Fitten tegen FATW. Deze wedstrijd werd geteld door The Friek. Roedi Fitten slaagde er weer in om 2 pijlen uit het bord te laten vallen met 1 pijl. Fatw deed zijn sportieve plicht en deed dit kunstje na. Roedie Fitten won de partij met 3-2. Helaas kon The Friek niet helemaal de partij uittellen, gelukkig was Pat Henkie bereid om de partij verder uit te tellen. Die deed hij ook na behoren zonder hierbij te drinken. De teller mag nml niet drinken. Zo is het nu voorgekomen dat Pat H. nu 2 van de 1ste drie partijen heeft geteld.

Ondertussen waren SuperGroover en BB ook binnengekomen. Yep het klopt er moesten vandaag ook nog darters werken. Meinig partij werd gegooid, en de sjas zat er goed in.Dat alle darters gezond bezig zijn bleek wel uit het feit dat een aangeboden swarma maaltijd en snacks werden afgeslagen. Voorkeur ging uit naar een eitjes, wat ook vanzelfsprekend is tijdens dit Paasweekend.

Voor een enkele darter bleek dit vroege aanvangstijdstip toch een aanslag te zijn op z’n lichaam. Gelukkig konden we hem met prednison op de been houden. Misschien voor het eerst in de geschiedenis van de Nounauwtutters, maar Holzenbein was vanavond voor iedereen van toepassing. Uiteindelijk bleken er 12 matchen gespeeld te zijn en konden we vanavond nog een mooie uitworp van 93 noteren van FATW daarnaast deden Roedi Fitten en BB goeie zaken voor het stierke, zij wisten ieder deze 4x te winnen.

Mede Darters nog 40 matchen te gaan. Keep up het goeie, en vele, gooiwerk!!

O ja, de 7de speelronde werd ook afgesloten en werd een rpooi voor SuperGroover met de maximale score van 18 punten. Hieronder de uitslagen van de afgelopen wedstrijddag, daar weer onder de eindstand van periode 7.

Pat Henkie – Blues Brother2-3
Pat Henkie – Daddy Cool3-2
Daddy Cool – SuperGroover0-3
Daddy Cool – Blues Brother0-3
SuperGroover – Blues Brother1-3
SuperGroover – Roedi Fitten3-0
Blues Brother – The Friek3-2
Blues Brother – Roedi Fitten2-3
The Friek – Roedi Fitten3-0
Franky all the Way – SuperGroover3-2
Franky all the Way – The Friek0-3
Franky all the Way – Roedi FItten2-3

Eindstand periode 7

 NAAMP1P2P3P4P5P6TOT
1SUPERGROOVER33333318
1BLUES BROTHER33033113
3FRANKY all the WAY30313313
3THE FRIEK33022313
5ROEDI FITTEN33203112
5PAT HENKIE22113110
7DADDY COOL1011025

Laatste nieuws

Smarties en dweilpauzes
Smarties en dweilpauzes

Als er iets is waar Smarties niet goed tegen kunnen, dan is het vocht. Want je ze smelten in de mond, maar ja die is vochtig. Stel, je hebt een darthonk waarvan het dak wat mankementen vertoond en je dus regelmatig dweilpauzes in moete lassen, zodat de baan weer droog...

Terug aan de oche
Terug aan de oche

Vrijdag 5 april jl. troffen we een oude bekende aan in ons darthonk. Franky all the Way was all the way uit Zevenbergen overgekomen om de pijlen te kruisen met een drietal andere NNT-ers. Bedankt weer Franky voor de wijze lessen, waarschijnlijk gaan we er niks mee...

De cliffhanger
De cliffhanger

De avond begon eigenlijk 's middags. Pat Henkie stuurde vanuit de organisatie een noodkreet uit: "zijn er nog stiften?". Gelukkig reageerde Mighty Marco attent, dat hij wel stiften mee zou brengen. Daar zat helaas ook een permanent marker bij en omdat de...

De stoppen zijn gesprongen
De stoppen zijn gesprongen

Ja u leest het goed. Nog voordat er één partij gegooid was, sprongen de stoppen al in ons darthonk. Pat had een elektrische beenwarmer meegebracht, maar daar was de stroomvoorziening in de Veldstraat niet op berekend. Gelukkig bood Blues Brother de helpende hand en...

Bladblazers en bijna alles all the way
Bladblazers en bijna alles all the way

Afgelopen vrijdag was de complete organisatie geveld door ziekte, waarschijnlijk opgelopen tijdens een familiair partijtje voetbal op Sportpark Akkermolen. Diverse leden van de familie Van Hassel in twee verschillende tenues, wind, regen en diverse vriendschappelijke...